Telefon: (0212) 547 12 75 - Mail info@ozgurtel.com.tr

KURUMSAL

 

Şirketimiz Özgür Tel Dokuma Hayvancılık Petrol Ürünleri.San.Ve Tic.Ltd.Şti. 28.09.1995 Tarihinde Kurulmuştur. Firmamız 5.000 m2 kapalı alanda faaliyette bulunmaktadır. Firmamız her nevi Tel Çekme, Helezon tel, Helezon Çit Teli, daldırma galvaniz tel, tavlı inşaat teli, Dikenli tel, Elektro Galvaniz Tel, PVC Kaplı Tel, Jiletli Tel, Filmaşin tellik demir ve Çivilik demir ile Ara Tavlı Tel, Vida Teli, panel çit, Tel Örgü, İnşaat Çivisi İmalatı, Alım Satım Ve Ticaretini Yapmaktadır.

Özgür Tel Dokuma, 25 yıldır kalite ve güven üzerine inşa ettiği prestijiyle sektörün tercih edilen firması olmayı başarmıştır. Hızla ilerleyen teknolojiye ayak uyduran Özgür Tel, tecrübeli personel ve ekibinin yanı sıra geniş ürün çeşidi ile her talebe cevap verebilecek bir yapıya ulaşmıştır. Yüksek standartlarda üretim, imalat, Alış ve satış gücüne sahip firmamız farklı sektörlerde lider markalara hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla, her ölçüde ürettiği çevre dostu ve kaliteli ürünlerle büyük projelerde yerini almıştır. Güçlü altyapısı ve geniş vizyonuyla yerli ve uluslararası piyasada adını duyuran Özgür Tel, her gün yükselen grafiği ile büyük adımlarla ilerlemeye devam edecektir.